SIT9120AC-1DF-33S200.000000Y
SiTime
SIT9120AC-1DF-33S200.000000Y
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SIT9120AC-1DF-33S200.000000Y with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SIT9120AC-1DF-33S200.000000Y
Manufacturer SiTime
Description -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 3.3V, 2
(In US Dollars)
1000 pcs
Data sheet
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series:*
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:6-SMD, No Lead
Other Names:1473-8307-2
SIT9120AC-1DF-33S200.000000Y-ND
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:5 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)