SIT9005AIA7H-30NF
Buy SIT9005AIA7H-30NF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SIT9005AIA7H-30NF
Data sheet
Voltage - Supply:3V
Type:SSXO
Spread Spectrum Bandwidth:±0.765%, Center Spread
Size / Dimension:0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Output:LVCMOS
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Height:0.030" (0.76mm)
Function:-
Frequency Stability (Total):-
Frequency Stability:±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
Detailed Description:SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3V 4-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):6.5mA
Base Resonator:MEMS
Available Frequency Range:1MHz ~ 141MHz