SIT9005ACR1D-30DA
Buy SIT9005ACR1D-30DA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SIT9005ACR1D-30DA
Data sheet
Voltage - Supply:3V
Type:SSXO
Spread Spectrum Bandwidth:-0.25%, Down Spread
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Output:LVCMOS
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Height:0.030" (0.76mm)
Function:-
Frequency Stability (Total):-
Frequency Stability:±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
Detailed Description:SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3V 4-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):6.5mA
Base Resonator:MEMS
Available Frequency Range:1MHz ~ 141MHz