SIT9005ACB2D-30SL
Buy SIT9005ACB2D-30SL with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SIT9005ACB2D-30SL
Data sheet
Voltage - Supply:3V
Type:SSXO
Spread Spectrum Bandwidth:-3.18%, Down Spread
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Output:LVCMOS
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Height:0.030" (0.76mm)
Function:Standby
Frequency Stability (Total):-
Frequency Stability:±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
Detailed Description:SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3V Standby 4-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):6.5mA
Current - Supply (Disable) (Max):4.3µA
Base Resonator:MEMS
Available Frequency Range:1MHz ~ 141MHz