SIT9002AI-43N33SB
SiTime
SIT9002AI-43N33SB
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SIT9002AI-43N33SB with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SIT9002AI-43N33SB
Manufacturer SiTime
Description OSC PROG HCSL CTR SPRD 3.3V STBY
Data sheet
Voltage - Supply:3.3V
Type:XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth:±0.25%, Center Spread
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case:6-SMD, No Lead
Output:HCSL
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Height:0.031" (0.79mm)
Function:Standby
Frequency Stability (Total):-
Frequency Stability:±50ppm
Detailed Description:XO (Standard) HCSL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):80mA
Current - Supply (Disable) (Max):10µA
Base Resonator:MEMS
Available Frequency Range:1MHz ~ 220MHz