SIT3821AC-2D2-33EB125.000000T
SiTime
SIT3821AC-2D2-33EB125.000000T
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SIT3821AC-2D2-33EB125.000000T with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SIT3821AC-2D2-33EB125.000000T
Manufacturer SiTime
Description OSC XO 3.3V 125MHZ OE
(In US Dollars)
3000 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:3.3V
Type:VCXO
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series:SiT3821
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:6-SMD, No Lead
Output:LVDS
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±25ppm
Frequency:125MHz
Detailed Description:125MHz VCXO LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):55mA
Current - Supply (Disable) (Max):35mA