SIT1602AI-82-33E-75.000000Y
SiTime
SIT1602AI-82-33E-75.000000Y
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SIT1602AI-82-33E-75.000000Y with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SIT1602AI-82-33E-75.000000Y
Manufacturer SiTime
Description OSC XO 3.3V 75MHZ OE
(In US Dollars)
1000 pcs
Data sheet
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series:*
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:4-SMD, No Lead
Other Names:SIT1602AI-82-33E-75.00000Y
SIT1602AI-82-33E-75.00000Y-ND
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)