SIQ127RL-220
Delta Electronics
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SIQ127RL-220 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SIQ127RL-220
Manufacturer Delta
Description Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1KHz 4.7A 0.0364Ohm DCR T/R