SI4134T-BM
Energy Micro (Silicon Labs)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SI4134T-BM with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SI4134T-BM with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SI4134T-BM |
|---|---|
| Manufacturer | Silicon Labs |
| Description | Wireline Solutions ISOmodem ICs Aero+ RF Synthesizer |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 2.7 V ~ 3 V |
|---|---|
| Type: | Frequency Synthesizer |
| Supplier Device Package: | 32-MLP (5x5) |
| Series: | Aero™+ |
| Ratio - Input:Output: | 1:2 |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| Output: | Clock |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Input: | Clock |
| Frequency - Max: | 1.99GHz |
| Divider/Multiplier: | Yes/No |
| Differential - Input:Output: | No/Yes |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SI4134T-BM, use the request quote form to request SI4134T-BM pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SI4134T-BM.The price and lead time for SI4134T-BM depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SI4134T-BM.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

