SI4126-F-GMR
Energy Micro (Silicon Labs)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SI4126-F-GMR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SI4126-F-GMR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SI4126-F-GMR |
|---|---|
| Manufacturer | Silicon Labs |
| Description | Obsolete LTB 3/4/19; LTS 9/10/19WLAN Synthesizer (RF2/IF), lead free |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $5.532 | $4.993 | $4.504 | $4.406 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Frequency Synthesizer |
| Supplier Device Package: | 28-QFN (5x5) |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 1:2 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 28-VFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| Output: | Clock |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | Crystal |
| Frequency - Max: | 2.3GHz |
| Divider/Multiplier: | Yes/No |
| Differential - Input:Output: | No/No |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SI4126-F-GMR, use the request quote form to request SI4126-F-GMR pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SI4126-F-GMR.The price and lead time for SI4126-F-GMR depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SI4126-F-GMR.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

