SI3480-A01-GMR
Energy Micro (Silicon Labs)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SI3480-A01-GMR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SI3480-A01-GMR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SI3480-A01-GMR |
|---|---|
| Manufacturer | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Description | IC CTLR 4/8-PORT POE 20-QFN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.276 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Power Manager |
| Supplier Device Package: | 20-QFN (4x4) |
| Standards: | 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) |
| Series: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Internal Switch(s): | No |
| Detailed Description: | Power Over Ethernet Controller 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) 20-QFN (4x4) |
| Current - Supply: | 13mA |
| Base Part Number: | SI3480 |
| Auxiliary Sense: | No |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SI3480-A01-GMR, use the request quote form to request SI3480-A01-GMR pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SI3480-A01-GMR.The price and lead time for SI3480-A01-GMR depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SI3480-A01-GMR.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
