SI32911-A-GS
Energy Micro (Silicon Labs)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SI32911-A-GS with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SI32911-A-GS with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SI32911-A-GS |
|---|---|
| Manufacturer | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Description | IC PROSLIC FXO FCC/CTR21 16SOIC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 48 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.127 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.13 V ~ 3.47 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 16-SOIC |
| Series: | ProSLIC® |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface: | - |
| Includes: | - |
| Function: | Subscriber Line Interface Concept (SLIC), CODEC |
| Detailed Description: | Telecom IC Subscriber Line Interface Concept (SLIC), CODEC 16-SOIC |
| Current - Supply: | 25mA |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SI32911-A-GS, use the request quote form to request SI32911-A-GS pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SI32911-A-GS.The price and lead time for SI32911-A-GS depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SI32911-A-GS.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
