SI32182-A-GMR
Energy Micro (Silicon Labs)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SI32182-A-GMR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SI32182-A-GMR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SI32182-A-GMR |
|---|---|
| Manufacturer | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Description | IC PROSLIC FXS ISI -106V 36QFN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 2500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $3.161 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.3V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 36-QFN (5x6) |
| Series: | ProSLIC® |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 36-VFQFN Exposed Pad |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface: | 3-Wire |
| Includes: | - |
| Function: | - |
| Detailed Description: | Telecom IC 36-QFN (5x6) |
| Current - Supply: | - |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SI32182-A-GMR, use the request quote form to request SI32182-A-GMR pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SI32182-A-GMR.The price and lead time for SI32182-A-GMR depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SI32182-A-GMR.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
