SI3215-B-FM
Energy Micro (Silicon Labs)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SI3215-B-FM with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SI3215-B-FM with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SI3215-B-FM |
|---|---|
| Manufacturer | Silicon Labs |
| Description | Wireline Solutions ProSLIC SINGLE CHANNEL SLIC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.691 | $0.624 | $0.563 | $0.551 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Working: | 700mW |
|---|---|
| Voltage - Breakdown: | 38-QFN (5x7) |
| Shell Style: | 3.13 V ~ 5.25 V |
| Series: | ProSLIC® |
| RoHS Status: | Tube |
| Polarization: | 38-VFQFN Exposed Pad |
| Output: | Subscriber Line Interface Concept (SLIC), CODEC |
| Other Names: | 336-1287-5 |
| Orientation: | 1 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Part Number: | SI3215-B-FM |
| Interface: | GCI, PCM, SPI |
| Includes: | - |
| Expanded Description: | Telecom IC Subscriber Line Interface Concept (SLIC), CODEC 38-QFN (5x7) |
| Description: | IC SLIC/CODEC SNGL-CH 38QFN |
| Current - Supply: | 88mA |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SI3215-B-FM, use the request quote form to request SI3215-B-FM pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SI3215-B-FM.The price and lead time for SI3215-B-FM depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SI3215-B-FM.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
