SI-B9U151560WW
Samsung Semiconductor
SI-B9U151560WW
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SI-B9U151560WW with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SI-B9U151560WW
Manufacturer Samsung Semiconductor
Description LED 3500K 90CRI LM561B
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Wavelength:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24.7V
Viewing Angle:115°
Type:LED Module
Temperature - Test:50°C
Size / Dimension:560.00mm L x 18.00mm W
Series:LT-M562G
Packaging:Tray
Other Names:1510-1213
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Lumens/Watt @ Current - Test:100 lm/W
Light Emitting Surface (LES):-
Lens Type:Flat
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height:5.80mm
Flux @ Current/Temperature - Test:1480 lm (Typ)
Features:-
Current - Test:600mA
Current - Max:600mA