SI-B8V101250WW
Buy SI-B8V101250WW with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SI-B8V101250WW
Manufacturer Samsung Semiconductor
Description LED MODULE SQUARE SQ64B
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Wavelength:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):11.5V
Viewing Angle:115°
Type:LED Module
Temperature - Test:35°C
Size / Dimension:259.00mm L x 250.00mm W
Series:Finger-SQ64B
Packaging:Tray
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Lumens/Watt @ Current - Test:150 lm/W
Height:6.70mm
Flux @ Current/Temperature - Test:1210 lm (Typ)
Features:With Connector
Current - Test:700mA
Current - Max:1.6A