SFLMT5000332MX0
Knowles Syfer
SFLMT5000332MX0
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SFLMT5000332MX0 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SFLMT5000332MX0
Manufacturer Knowles Syfer
Description CAP FEEDTHRU 3300PF 500V AXIAL
(In US Dollars)
50 pcs
Data sheet
Voltage - Rated:500V
Tolerance:±20%
Thread Size:M5x0.8
Temperature Coefficient:X7R
Size / Dimension:0.236" Dia x 0.502" L (6.00mm x 12.75mm)
Series:SFLM
Ratings:-
Package / Case:Axial, Bushing
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Mounting Type:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:11 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Insertion Loss:38dB @ 100MHz
Height (Max):-
Detailed Description:3300pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max):-
Current:10A
Capacitance:3300pF