SFAKL5000220ZC1
Knowles Syfer
SFAKL5000220ZC1
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SFAKL5000220ZC1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SFAKL5000220ZC1
Manufacturer Knowles Syfer
Description CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL
Data sheet
Voltage - Rated:500V
Tolerance:-20%, +80%
Thread Size:M3.5x0.6
Temperature Coefficient:C0G, NP0
Size / Dimension:0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Series:SFAK
Ratings:-
Package / Case:Axial, Bushing
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Insertion Loss:-
Height (Max):-
Detailed Description:22pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max):-
Current:10A
Capacitance:22pF