SF14-1575M5UBB1
AVX Corporation
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SF14-1575M5UBB1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SF14-1575M5UBB1
Manufacturer AVX Corporation
Description FILTER SAW 1.57542GHZ 5SMD
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Size / Dimension:0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm)
Series:SF, Kyocera
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:5-SMD, No Lead
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Insertion Loss:1.7dB
Height (Max):0.028" (0.70mm)
Frequency - Center:1.57542GHz
Bandwidth:2MHz