SF1184B-1
Murata Electronics
SF1184B-1
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SF1184B-1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SF1184B-1
Manufacturer Murata Electronics
Description FILTER SAW 947.5MHZ 6SMD
(In US Dollars)
2500 pcs
Data sheet
Size / Dimension:0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Series:-
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:6-SMD, No Lead
Other Names:583-1209-2
SF1184B-1-ND
SF1184B1
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:13 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Insertion Loss:2.7dB
Height (Max):0.054" (1.38mm)
Frequency - Center:947.5MHz
Bandwidth:25MHz