SEP0720Q38CB
Hamlin / Littelfuse
SEP0720Q38CB
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SEP0720Q38CB with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SEP0720Q38CB
Manufacturer Littelfuse
Description SEP Series 8 V 150 mA Surface Mount SIDACtor? Protection Thyristor QFN-8
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 11698 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
10 pcs100 pcs1000 pcs10000 pcs
Data sheet
Voltage - Clamping:72V