S8BA-24D24D120LF
Omron Automation & Safety
S8BA-24D24D120LF
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy S8BA-24D24D120LF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. S8BA-24D24D120LF
Manufacturer Omron Automation & Safety
Description DIN RAIL UPS 120W 24VDC
Lead Free Status / RoHS Status
Call
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs
Data sheet
Voltage - Output:24V
Type:Standby (No Regulation)
Size / Dimension:3.937" L x 3.701" W (100.00mm x 94.00mm)
Series:S8BA
Power - Rated:120W
Other Names:S8BA24D24D120LF
Media Lines Protected:RJ45
Manufacturer Standard Lead Time:2 Weeks
Height:3.937" (100.00mm)