S245112PT36RTN
Laird Technologies - Antennas
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy S245112PT36RTN with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. S245112PT36RTN
Manufacturer Laird Technologies - Antennas
Description RF ANT 2.4/5.4GHZ PANEL CAB 36"
(In US Dollars)
25 pcs
Data sheet
VSWR:2
Termination:Cable (914mm) - RP-TNC
Series:-
Return Loss:-
Packaging:Bulk
Number of Bands:2
Mounting Type:Bracket Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection:-
Height (Max):-
Gain:13.5dB
Frequency Range:2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz
Frequency Group:UHF (2 GHz ~ 3 GHz), SHF (f > 4 GHz)
Frequency (Center/Band):2.4GHz, 5.4GHz
Features:-
Detailed Description:2.4GHz, 5.4GHz Panel RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz 13.5dB Cable (914mm) - RP-TNC Bracket Mount