S100X150YHJ
Panduit
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy S100X150YHJ with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. S100X150YHJ
Manufacturer Panduit
Description LASER/INKJET SELF-LAM 42/SHEET
(In US Dollars)
2500 pcs
Data sheet
Series:-
Packaging:42 per Sheet; 60 Sheets per Pkg
Other Names:07498349602
Operating Temperature:-54°C ~ 107°C
Moisture Sensitivity Level (MSL):Not Applicable
Material:Polyester
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Label Type:Self Laminating
Label Size:1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)
For Use With/Related Products:Laser and Ink Jet Printers
Detailed Description:Red Self Laminating Label 1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)