S075X125YAJ
Panduit
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy S075X125YAJ with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. S075X125YAJ
Manufacturer Panduit
Description LASER/INKJET SELF-LAM 72/SHEET
(In US Dollars)
2500 pcs
Data sheet
Series:-
Packaging:72 per Sheet; 35 Sheets per Pkg
Other Names:07498368386
Operating Temperature:-54°C ~ 107°C
Moisture Sensitivity Level (MSL):Not Applicable
Material:Polyester
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Label Type:Self Laminating
Label Size:0.75" x 1.25" (19.05mm x 31.75mm)
For Use With/Related Products:Laser and Ink Jet Printers
Detailed Description:White Self Laminating Label 0.75" x 1.25" (19.05mm x 31.75mm)