S075X125VATY
Panduit
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy S075X125VATY with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. S075X125VATY
Manufacturer Panduit
Description THERMTRANS LABEL VINYL .75
(In US Dollars)
5000 pcs
Data sheet
Series:-
Packaging:5000 per Roll
Other Names:07498368389
Operating Temperature:-40°C ~ 93°C
Moisture Sensitivity Level (MSL):Not Applicable
Material:Vinyl
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Label Type:Self Laminating
Label Size:0.75" x 1.25" (19.05mm x 31.75mm)
For Use With/Related Products:TDP43MY Thermal Transfer Desktop Printer
Detailed Description:White Self Laminating Label 0.75" x 1.25" (19.05mm x 31.75mm)