S050X075VA1Y
Panduit
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy S050X075VA1Y with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. S050X075VA1Y
Manufacturer Panduit
Description THERMTRANS LABEL VINYL .50
(In US Dollars)
5000 pcs
Data sheet
Series:-
Packaging:5000 per Roll
Other Names:07498343912
Operating Temperature:-40°C ~ 93°C
Moisture Sensitivity Level (MSL):Not Applicable
Material:Vinyl
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Label Type:Self Laminating
Label Size:0.50" x 0.75" (12.7mm x 19.1mm)
For Use With/Related Products:TDP43MY Thermal Transfer Desktop Printer
Detailed Description:White Self Laminating Label 0.50" x 0.75" (12.7mm x 19.1mm)