RX1214B300Y,114
Ampleon
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy RX1214B300Y,114 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy RX1214B300Y,114 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | RX1214B300Y,114 |
|---|---|
| Manufacturer | Ampleon |
| Description | TRANSISTOR RF LBAND SOT439A |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 60V |
|---|---|
| Transistor Type: | NPN |
| Supplier Device Package: | CDFM2 |
| Series: | - |
| Power - Max: | 570W |
| Packaging: | Tray |
| Package / Case: | SOT-439A |
| Other Names: | 933783030114 RX1214B300Y TRAY RX1214B300Y TRAY-ND |
| Operating Temperature: | 200°C (TJ) |
| Noise Figure (dB Typ @ f): | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain: | 8dB |
| Frequency - Transition: | 1.4GHz |
| Detailed Description: | RF Transistor NPN 60V 21A 1.4GHz 570W Surface Mount CDFM2 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | - |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 21A |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply RX1214B300Y,114, use the request quote form to request RX1214B300Y,114 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number RX1214B300Y,114.The price and lead time for RX1214B300Y,114 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# RX1214B300Y,114.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


