RX-HDT-KMAB-C1
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy RX-HDT-KMAB-C1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy RX-HDT-KMAB-C1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | RX-HDT-KMAB-C1 |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | RFID TRANSPONDR KEY FOB 13.56MHZ |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 250 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $3.33 | |||||
Specifications
Data sheet
| Writable Memory: | - |
|---|---|
| Technology: | - |
| Style: | Key Fob |
| Standards: | ISO 15693 |
| Size / Dimension: | 54.00mm x 28.00mm x 1.70mm |
| Series: | - |
| Other Names: | 481-1070 RF-HDT-KMAB-C1 RXHDTKMABC1 |
| Operating Temperature: | - |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Memory Type: | Read/Write |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Frequency: | 13.56MHz |
| Detailed Description: | RFID Tag Read/Write 13.56MHz ISO 15693 Key Fob |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply RX-HDT-KMAB-C1, use the request quote form to request RX-HDT-KMAB-C1 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number RX-HDT-KMAB-C1.The price and lead time for RX-HDT-KMAB-C1 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# RX-HDT-KMAB-C1.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


