RWR81SR110FR
Buy RWR81SR110FR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. RWR81SR110FR
Manufacturer Vishay Dale
Description Res Wirewound 0.11 Ohm 1% 1W ±650ppm/C 0.01% Ceramic Hi Temp Sil AXL Thru-Hole T/R