RPM30-4812SE
RECOM Power
RPM30-4812SE
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy RPM30-4812SE with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. RPM30-4812SE
Manufacturer RECOM Power
Description DC/DC CONVERTER 30W
(In US Dollars)
1 pcs
Data sheet
Voltage - Output 4:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 1:-
Voltage - Input (Min):36V
Voltage - Input (Max):75V
Type:Isolated
Size / Dimension:4.00" L x 2.25" W x 0.75" H (101.6mm x 57.2mm x 19.0mm)
Series:POWERLINE Power Modules
Power (Watts):30W