RN122-4-02-3M3
Schaffner EMC, Inc.
RN122-4-02-3M3
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy RN122-4-02-3M3 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. RN122-4-02-3M3
Manufacturer Schaffner EMC, Inc.
Description CMC 3.3MH 4A 2LN TH
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 1 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs200 pcs
600 pcs1000 pcs2600 pcs
Data sheet
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:300V
Size / Dimension:0.886" L x 0.846" W (22.50mm x 21.50mm)
Series:RN
Ratings:-
Packaging:Tray
Package / Case:Horizontal, 4 PC Pin
Other Names:816518
Operating Temperature:-40°C ~ 100°C
Number of Lines:2
Mounting Type:Through Hole
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:10 Weeks
Inductance @ Frequency:3.3mH @ 10kHz
Height (Max):0.531" (13.50mm)
Filter Type:Power Line
Features:-
Detailed Description:3.3mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 4A DCR 46 mOhm (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max):46 mOhm (Typ)
Current Rating (Max):4A