REF1004C-2.5G4
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy REF1004C-2.5G4 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. REF1004C-2.5G4
Manufacturer N/A
Description IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
(In US Dollars)
225 pcs
Data sheet
Voltage - Output (Min/Fixed):2.5V
Voltage - Input:-
Tolerance:±0.4%
Temperature Coefficient:20ppm/°C Typical
Supplier Device Package:8-SOIC
Series:-
Reference Type:Shunt
Packaging:Tube
Package / Case:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)