RD8147-64-0M2
Schaffner EMC, Inc.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy RD8147-64-0M2 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. RD8147-64-0M2
Manufacturer Schaffner EMC, Inc.
Description CMC 200UH 64A 4LN TH
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 8 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs
Data sheet
Voltage Rating - DC:850V
Voltage Rating - AC:600V
Size / Dimension:3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm)
Series:RD
Ratings:-
Packaging:Tray
Package / Case:Horizontal, 8 PC Pin
Other Names:292-168
800685
RD8147-64-0M2-ND
Operating Temperature:-25°C ~ 110°C
Number of Lines:4
Mounting Type:Through Hole
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:10 Weeks
Inductance @ Frequency:200µH @ 1kHz
Height (Max):1.988" (50.50mm)
Filter Type:Power Line
Features:-
Detailed Description:200µH @ 1kHz 4 Line Common Mode Choke Through Hole 64A (Typ) DCR 1.1 mOhm (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max):1.1 mOhm (Typ)
Current Rating (Max):64A (Typ)