RAVF324DJT12K0
Stackpole Electronics, Inc.
RAVF324DJT12K0
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy RAVF324DJT12K0 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. RAVF324DJT12K0
Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES ARRAY 4 RES 12K OHM 2012
(In US Dollars)
4000 pcs
Data sheet
Tolerance:±5%
Temperature Coefficient:±200ppm/°C
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:0.200" L x 0.122" W (5.08mm x 3.10mm)
Series:RAVF
Resistor-Ratio-Drift:-
Resistor Matching Ratio:-
Resistance (Ohms):12k
Power Per Element:125mW
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:2012, Convex, Long Side Terminals
Other Names:RAV 324D 12K 5% R