R1G133-AB41-52
ebm-papst Inc.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy R1G133-AB41-52 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. R1G133-AB41-52
Manufacturer ebm-papst Inc.
Description FAN IMP MTRZD 133X59.5MM 48VDC
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Width:59.50mm
Weight:1.6 lbs (725.7g)
Voltage Range:36 ~ 56VDC
Voltage - Rated:48VDC
Termination:4 Wire Leads
Static Pressure:-
Size / Dimension:Round - 133mm Dia
Series:R1G133AB
RPM:-
Power (Watts):23.00W