PREC039SBAN-M71RC
Sullins Connector Solutions
PREC039SBAN-M71RC
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy PREC039SBAN-M71RC with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. PREC039SBAN-M71RC
Manufacturer Sullins Connector Solutions
Description CONN HEADER .100" SNGL R/A 39POS
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Data sheet
Voltage Rating:-
Termination:Solder
Style:Board to Board or Cable
Shrouding:Unshrouded
Series:-
Row Spacing - Mating:-
Pitch - Mating:0.100" (2.54mm)