PMA15F-3R3-T1
Cosel
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy PMA15F-3R3-T1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. PMA15F-3R3-T1
Manufacturer Cosel
Description AC/DC CONVERTER 3.3V
(In US Dollars)
1 pcs
Data sheet
Voltage - Output 4:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Isolation:2kV
Voltage - Input:85 ~ 264 VAC
Type:Open Frame
Size / Dimension:4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Series:PM
Operating Temperature:-10°C ~ 70°C
Number of Outputs:1
Mounting Type:Chassis Mount
Minimum Load Required:No
Manufacturer Standard Lead Time:8 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Efficiency:67%
Detailed Description:Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 85 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max):3A