PD69104BILQ-TR
Microsemi
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy PD69104BILQ-TR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy PD69104BILQ-TR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | PD69104BILQ-TR |
|---|---|
| Manufacturer | Microsemi |
| Description | IC PSE POE MANAGER 4P 48QFN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 44 V ~ 57 V |
|---|---|
| Type: | Controller (PD) |
| Supplier Device Package: | 48-QFN (8x8) |
| Standards: | 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) |
| Series: | - |
| Power - Max: | 25.5W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 85°C |
| Number of Channels: | 4 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Internal Switch(s): | Yes |
| Detailed Description: | Power Over Ethernet Controller 4 Channel 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) 48-QFN (8x8) |
| Current - Supply: | 10mA |
| Base Part Number: | PD69104 |
| Auxiliary Sense: | No |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply PD69104BILQ-TR, use the request quote form to request PD69104BILQ-TR pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number PD69104BILQ-TR.The price and lead time for PD69104BILQ-TR depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# PD69104BILQ-TR.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


