PD2328J5050S2HF
Anaren
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy PD2328J5050S2HF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy PD2328J5050S2HF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | PD2328J5050S2HF |
|---|---|
| Manufacturer | Anaren |
| Description | POWER DIVIDER 2300-2800MHZ 0805 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 4000 pcs | 8000 pcs | 28000 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.36 | $0.32 | $0.30 | |||
Specifications
Data sheet
| Specifications: | Isolation (Min) 17dB, 19dB Return Loss |
|---|---|
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm) |
| Series: | Xinger® |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Other Names: | 1173-1098-2 55345-G001 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Insertion Loss: | 0.3dB |
| Frequency: | 2.3GHz ~ 2.8GHz |
| Detailed Description: | RF Power Divider 2.3GHz ~ 2.8GHz Isolation (Min) 17dB, 19dB Return Loss 0805 (2012 Metric) |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply PD2328J5050S2HF, use the request quote form to request PD2328J5050S2HF pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number PD2328J5050S2HF.The price and lead time for PD2328J5050S2HF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# PD2328J5050S2HF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
