PD0922J7575D2HF
Anaren Microwave
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy PD0922J7575D2HF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy PD0922J7575D2HF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | PD0922J7575D2HF |
|---|---|
| Manufacturer | Anaren Microwave |
| Description | Signal Conditioning 950-2150MHz 75 Ohm IL=1.0dB |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.545 | $0.492 | $0.444 | $0.434 | ||
Specifications
Data sheet
| Specifications: | Isolation (Min) 14dB, 11dB Return Loss |
|---|---|
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Series: | Xinger® |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Other Names: | 1173-1095-2 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Insertion Loss: | 0.8dB |
| Frequency: | 950MHz ~ 2.15GHz |
| Detailed Description: | RF Power Divider 950MHz ~ 2.15GHz Isolation (Min) 14dB, 11dB Return Loss 0805 (2012 Metric) |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply PD0922J7575D2HF, use the request quote form to request PD0922J7575D2HF pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number PD0922J7575D2HF.The price and lead time for PD0922J7575D2HF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# PD0922J7575D2HF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

