PD02B104
Microsemi
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy PD02B104 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy PD02B104 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | PD02B104 |
|---|---|
| Manufacturer | Microsemi |
| Description | DISPLAY PLASMA GRAPHIC 128X64MOD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS non-compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Viewing Area: | 129.54mm W x 64.52mm H |
|---|---|
| Touchscreen: | - |
| Series: | Plasmadot™ |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS non-compliant |
| Interface: | Serial |
| Graphics Color: | Orange |
| Dot Size: | 0.51mm W x 0.51mm H |
| Dot Pixels: | 64 x 128 |
| Dot Pitch: | 1.02mm W x 1.02mm H |
| Display Type: | Plasma |
| Display Mode: | - |
| Diagonal Screen Size: | - |
| Detailed Description: | Graphic LCD Display Module Orange Plasma Serial 64 x 128 |
| Backlight: | Without Backlight |
| Background Color: | Gray |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply PD02B104, use the request quote form to request PD02B104 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number PD02B104.The price and lead time for PD02B104 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# PD02B104.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

