PBA50F-3R3-CJN
Cosel
PBA50F-3R3-CJN
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy PBA50F-3R3-CJN with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. PBA50F-3R3-CJN
Manufacturer Cosel
Description AC/DC CONVERTER 3.3V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Isolation:3kV
Voltage - Input:85 ~ 264 VAC
Type:Enclosed
Size / Dimension:4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Series:PB
Operating Temperature:-10°C ~ 71°C (With Derating)
Minimum Load Required:No
Manufacturer Standard Lead Time:12 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Efficiency:76%
Detailed Description:Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max):10A