P946-12N-2P15
Tripp Lite
P946-12N-2P15
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy P946-12N-2P15 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. P946-12N-2P15
Manufacturer Tripp Lite
Description CABLE POWER
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 200 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Data sheet
Usage:-
Shielding:Unshielded
Series:-
Other Names:P946-12N-2P15-ND
TL2200
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:2 Weeks
Length:1.00' (304.8mm)
Detailed Description:Cable Assembly Rectangular 04 pos Plug to SATA 15 pos Female (2) 1.00' (304.8mm)
Connector Type:Rectangular 04 pos Plug to SATA 15 pos Female (2)