OQ1470500000G
Anytek (Amphenol Anytek)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy OQ1470500000G with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. OQ1470500000G
Manufacturer Anytek (Amphenol Anytek)
Description TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5MM
(In US Dollars)
2040 pcs
Data sheet
Wire Strip Length:-
Wire Gauge or Range - mm²:-
Wire Gauge or Range - AWG:-
Voltage - UL:300V
Type:Header, Male Pins, Shrouded (2 Side)
Torque - Screw:-
Termination Style:Solder
Series:OQ
Screw Size:-
Positions Per Level:14
Plug Wire Entry:-
Pitch:0.197" (5.00mm)