OPA858IDSGR
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy OPA858IDSGR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy OPA858IDSGR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | OPA858IDSGR |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | Volt Feedback Amp Single 2000V/us 3.3V to 5.25V 8-Pin WSON T/R |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $4.023 | $3.631 | $3.275 | $3.204 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply, Single/Dual (±): | 3.3 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 800µV |
| Supplier Device Package: | 8-WSON (2x2) |
| Slew Rate: | 2000 V/µs |
| Series: | - |
| Package / Case: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Output Type: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 2 (1 Year) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 26 Weeks |
| Gain Bandwidth Product: | 5.5GHz |
| Detailed Description: | General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-WSON (2x2) |
| Current - Supply: | 21mA |
| Current - Output / Channel: | 105mA |
| Current - Input Bias: | 0.4pA |
| Amplifier Type: | General Purpose |
| -3db Bandwidth: | 1.2GHz |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply OPA858IDSGR, use the request quote form to request OPA858IDSGR pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number OPA858IDSGR.The price and lead time for OPA858IDSGR depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# OPA858IDSGR.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
