OM13313,598
NXP Semiconductors / Freescale
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy OM13313,598 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy OM13313,598 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | OM13313,598 |
|---|---|
| Manufacturer | NXP Semiconductors / Freescale |
| Description | KIT DEMO BOARD TDA5051A MODEM |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $189.38 | |||||
Specifications
Data sheet
| Utilized IC / Part: | TDA5051A |
|---|---|
| Type: | Interface |
| Supplied Contents: | Board(s) |
| Series: | - |
| Secondary Attributes: | - |
| Primary Attributes: | - |
| Other Names: | 568-6684 935295261598 OM13313598 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Function: | Power Line Transceiver |
| Embedded: | - |
| Detailed Description: | TDA5051A Power Line Transceiver Interface Evaluation Board |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply OM13313,598, use the request quote form to request OM13313,598 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number OM13313,598.The price and lead time for OM13313,598 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# OM13313,598.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

