OD9225-24MS01A
Orion Fans
OD9225-24MS01A
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy OD9225-24MS01A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. OD9225-24MS01A
Manufacturer Orion Fans
Description FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
Data sheet
Width:25.00mm
Weight:-
Voltage Range:-
Voltage - Rated:24VDC
Termination:3 Wire Leads
Static Pressure:-
Size / Dimension:Square - 92.5mm L x 92.5mm H