OD8015-12LSS10A
Orion Fans
OD8015-12LSS10A
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy OD8015-12LSS10A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. OD8015-12LSS10A
Manufacturer Orion Fans
Description FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
(In US Dollars)
520 pcs
Data sheet
Width:15.00mm
Weight:-
Voltage Range:-
Voltage - Rated:12VDC
Termination:4 Wire Leads
Static Pressure:-
Size / Dimension:Square - 80mm L x 80mm H