OD8015-12HS
Orion Fans
OD8015-12HS
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy OD8015-12HS with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. OD8015-12HS
Manufacturer Orion Fans
Description FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Data sheet
Width:15.00mm
Weight:-
Voltage Range:-
Voltage - Rated:12VDC
Termination:2 Wire Leads
Static Pressure:-
Size / Dimension:Square - 80mm L x 80mm H